29 październik 2022

Nowa forma komunikacji dla przedsiębiorców – Livechat

zdjęcie: Nowa forma komunikacji dla przedsiębiorców – Livechat / fot. UM Kraków / Fot. materiały prasowe
fot. UM Kraków / Fot. materiały prasowe
Krakowscy przedsiębiorcy mogą już skorzystać z kolejnego udogodnienia, jakie zostało uruchomione przez Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji na stronie internetowej Punktu Obsługi Przedsiębiorcy. Od teraz osoby zainteresowane prowadzeniem własnego biznesu mogą się kontaktować z urzędem poprzez Livechat.
REKLAMA

Livechat (Czat) to nowoczesne i proste w obsłudze narzędzie, pozwalające na prowadzenie rozmowy pomiędzy przedsiębiorcą, a urzędnikiem w czasie rzeczywistym. Aby rozpocząć rozmowę wystarczy kliknąć w ikonkę czatu i wpisać swoją wiadomość odręcznie lub zadać pytanie głosowo. Odpowiedź zostanie udzielona w kilka minut.

Livechat to wygodne rozwiązanie, które usprawnia komunikację i wpływa na czas obsługi klienta. Korzystając z tego narzędzia przedsiębiorca lub osoba zamierzająca otworzyć własną firmę może uzyskać wiedzę na temat obowiązków związanych z zakładaniem lub prowadzeniem działalności gospodarczej oraz inne informacje leżące w sferze zainteresowań przedsiębiorców.

Nowa usługa powstała w ramach działającego od 2018 roku Wirtualnego Urzędnika, czyli narzędzia wykorzystującego sztuczną inteligencję, pozwalającego na intuicyjne wyszukiwanie informacji z zakresu obsługi przedsiębiorcy oraz wszystkich innych procedur realizowanych przez Urząd Miasta Krakowa i inne miejskie jednostki organizacyjne.

Livechat jest obsługiwany przez pracowników Punktu Obsługi Przedsiębiorcy w godzinach od 8.00 do 15.00, także w języku angielskim i ukraińskim. W pozostałym czasie pytania można zadawać poprzez Wirtualnego Urzędnika, który jest dostępny 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

 
Źródło: UM Kraków /
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Kraków
1.7°C
wschód słońca: 07:20
zachód słońca: 15:39
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krakowie

kiedy
2022-12-04 20:00
miejsce
Klub Zaścianek, Kraków, Józefa...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-05 17:00
miejsce
Nowohuckie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-05 17:30
miejsce
Teatr Bagatela, Kraków, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-05 20:15
miejsce
Teatr Bagatela, Kraków, ul....
wstęp biletowany