12 listopad 2022

Tragiczny finał nocnej bójki; nie żyje 23-latek ugodzony ostrym narzędziem

zdjęcie: Tragiczny finał nocnej bójki; nie żyje 23-latek ugodzony ostrym narzędziem / fot. PAP
fot. PAP
Trzech mężczyzn zostało zatrzymanych w związku z tragicznym starciem dwóch grup na krakowskiej Olszy. W wyniku bójki zmarł 23-latek ugodzony ostrym narzędziem, jego rówieśnik trafił do szpitala - informuje małopolska policja.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w rejonie Olszy. Tam o godz. 2 w nocy z czwartku na piątek doszło do starcia dwóch grup, w wyniku którego poszkodowanych zostało dwóch 23-latków. Pomimo reanimacji życia jednego z mężczyzn nie udało się uratować. Jak mówi Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, 23-latek zmarł najprawdopodobniej od ran zadanych ostrym narzędziem. Drugi mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Służby nie podają na razie motywów bójki.

"Penetrowaliśmy teren i zatrzymaliśmy trzech mężczyzn, oponentów tych poszkodowanych. Ustaliliśmy świadków. Obecnie trwa śledztwo. Weryfikujemy rolę tych osób, ustalamy przebieg bójki" - informuje rzecznik KWP w Krakowie.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Kraków-Śródmieście Wschód. (PAP)

autorka: Julia Kalęba

juka/ akub/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Kraków
1.3°C
wschód słońca: 07:20
zachód słońca: 15:39
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krakowie

kiedy
2022-12-05 17:00
miejsce
Nowohuckie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-05 17:30
miejsce
Teatr Bagatela, Kraków, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-05 20:15
miejsce
Teatr Bagatela, Kraków, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 19:00
miejsce
Single Scena, Kraków, Świętego...
wstęp biletowany