12 listopad 2022

Biegaj w Krakowie! Zapraszamy na trening

zdjęcie: Biegaj w Krakowie! Zapraszamy na trening / fot. UM Kraków / Fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
fot. UM Kraków / Fot. Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie
Już dzisiaj, 12 listopada, zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia dla dorosłych z cyklu „Biegaj w Krakowie!”, organizowane w ramach prowadzonego przez Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie projektu „Trenuj w Krakowie!”, który wpisuje się w miejską kampanię „Kraków w formie”. Zbiórka o godz. 10.00 przed Sklepem Biegacza w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia przy ul. Józefa Kałuży 1.
REKLAMA

W najbliższą sobotę, 12 listopada zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu „Biegaj w Krakowie!”. Przyjść może każdy dorosły, bez względu na poziom zaawansowania. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Kiedy: sobota, 12 listopada, godz. 10.00

Gdzie: Błonia Krakowskie (zbiórka przed Sklepem Biegacza w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia przy ul. Józefa Kałuży 1)

Na najbliższym treningu skupimy się na sile biegowej oraz szybkości. Będziemy doskonalić pracę nad rytmem biegu. W części głównej wykonamy podbiegi połączone z zadaniami biegowymi. Wszystko to oczywiście w zależności od stopnia zaawansowania uczestników. Trenerzy dostosują liczbę powtórzeń oraz czas przerwy – dla osób zaawansowanych, początkujących czy takich, które wracają po urazach. Zakończymy wspólnym truchtem oraz rozciąganiem.

Na trening zapraszamy również biegaczy, którzy w piątek, 11 listopada wystartowali w Krakowskim Biegu Niepodległości. Zrobimy razem rozgrzewkę, rozciąganie i spokojne rytmy – dla rozruchu. Po części wstępnej te osoby będą mogły zakończyć zajęcia.

Zachęcamy też do przyjścia wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z bieganiem.

 
Źródło: UM Kraków /
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Kraków
1.3°C
wschód słońca: 07:20
zachód słońca: 15:39
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krakowie

kiedy
2022-12-05 17:00
miejsce
Nowohuckie Centrum Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-05 17:30
miejsce
Teatr Bagatela, Kraków, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-05 20:15
miejsce
Teatr Bagatela, Kraków, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-12-06 19:00
miejsce
Single Scena, Kraków, Świętego...
wstęp biletowany