23 styczeń 2023

Damian Skóra w programie "Wspomnisz moje słowa" + goście

zdjęcie: Damian Skóra w programie
kupbilecik24.pl / Damian Skóra w programie
Zapraszamy 28 lutego 2023 roku do Krakowski Klub Komediowy, Kraków, ul. Nadwiślańska 1.
REKLAMA
data: 2023-02-28 19:00
miejsce: Krakowski Klub Komediowy, Kraków, ul. Nadwiślańska 1
bilety: KUP BILET
 

Zapraszamy na wydarzenie z kategorii premium. Nie żadne dyskontowe marki własne, nie żadne przeceny, tylko 100% fileta. Program "Wspomnisz moje słowa" odwiedził już całą Polskę, zarówno tę w Polsce, jak i w UK, aby zawitać do krakowskiego matecznika i tutaj pokazać się w formie już dojrzałej, gotowej do żniw, czyli nagrania go techniką wideokamerowania. Będzie to pierwszy i ostatni występ z tym programem w Krakowie - celowo odkładany, aby go przedstawić nie jako chwiejącego się na nogach jelonka, a dorosłego capa, który niejedno widział. "Cap to przecież inny gatunek" pomyśleliście. Słusznie, bowiem metamorfozy jakie przeszedł od momentu powstania zmieniły jego cechy osobnicze na tyle, że go najwytrawniejsi myśliwi nie poznają, a Ci jak wiadomo, oko mają bystre, chyba, że na linię strzału wejdzie kolega.

DAMIAN SKÓRA
Damian to osoba rzutka, krzepka, ochocza oraz łysa, trochę nerwus. Posiada balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na youtube i płatnych platformach. Jego ostatni program "Ma Pan rację, przepraszam" cieszy się bardzo dobrymi recenzjami i jest dostępny pod tym adresem: https://youtu.be/o7UmATVvClk - oszczędnie gospodaruje tam wulgaryzmami, aby ustąpić miejsce większej ilości absurdu i obserwacjom wychodzącym poza kanon "co te kobitki mają w tych torebkach".

W nowym, nieco bardziej bezpośrednim w swoim przekazie materiale "Wspomnisz moje słowa" szczere wyznania mieszają się z abstrakcją. Damian wyciąga kolejne elementy rzeczywistości i pojedynkuje się z nimi na stojąco, czasem w parterze. Czasem jest to przeciwnik godny, a czasem niskiej reputacji tematyka około cielesna (protezy również uwzględniane). Niemniej, są to rzeczy przydatne do śmiania.

Zapraszamy również osoby, które chcą się złapać za guzik widząc Damiana i zapewnić sobie szczęście. Znajomym będziecie mogli wmawiać, że macie zdjęcie z Arturem Szpilką / Grubsonem / Parisem Platynovem (niepotrzebne skreślić) i wszyscy wyjdą zadowoleni.

Tego wieczora w klubie Drukarnia wystąpią również goście, o których więcej informacji wkrótce!

Wydarzenie zostanie utrwalone. Kupując bilet, wyrażasz zgodę na udostępnienie wizerunku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Damian Skóra Stand-up
artyści:
Damian Skóra
Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki". Miłośnik humoru absurdalnego, energetycznie gdzieś pomiędzy tornado z piorunami a kilogramem wątróbki. Na pytanie czy stresuje się będąc na scenie odpowiada, że stresuje się jak na niej nie jest. To dla niego naturalne środowisko, gdzie funkcjonował wcześniej kilkanaście lat jako muzyk, którym do dziś pozostaje. Mieszkaniec Krakowa, członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się w języku angielskim. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Kraków
-8.5°C
wschód słońca: 07:04
zachód słońca: 16:43
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krakowie

kiedy
2023-02-08 19:00
miejsce
Klub Pod Jaszczurami, Kraków, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-08 19:00
miejsce
Filharmonia Krakowska im. Karola...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-08 19:00
miejsce
Teatr Cabaret, Kraków, Krakowska 5
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-08 19:00
miejsce
Single Scena, Kraków, Świętego...
wstęp biletowany