8 listopad 2019

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej w Galerii Bronowice

fot. nadesłane
Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnych, swojskich przysmaków do odwiedzenia Jarmarku Rękodzieła i Żywności Regionalnej, który odbędzie się w dniach 14-16 listopada. W trakcie wydarzenia będzie można również nabyć wyroby lokalnych rękodzielników. Jest to doskonała okazja, aby bez pośpiechu i tłumów przymierzyć się do zakupu świątecznych prezentów.
Koronawirus
małopolskie
2130
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Po raz kolejny Galeria Bronowice na trzy dni stanie się centrum wytworów rzemieślniczych. W dniach 14-16 listopada odbędzie się tu Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej, podczas którego na specjalnie przygotowanych stoiskach pojawią się kulinarne przysmaki, nietypowe wyroby oraz oryginalne rękodzieła. Kramy wypełnią góralskie sery, świeże chleby, a także słodycze rodem z PRL-u, takie jak kolorowe lizaki i chałwa. Bogactwo regionalnych smaków bez wątpienia zachwyci nawet najbardziej wymagających smakoszy, a różnorodność produkcji sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz artykułów spożywczych na stoiskach wystawione zostaną również oryginalne rękodzieła takie jak: artystyczne przedmioty z metalu, antyczne meble, poduchy ozdobne czy torby filcowe i wełniane. Ponadto na miłośników rękodzieła czekać będą produkty wykonane techniką decoupage, świece, torby i plecaki czy obrusy i serwetki. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych. Na Jarmarku w Galerii Bronowice będzie można nabyć własnoręcznie wykonane ubranka, układanki oraz pluszaki. W gąszczu niepowtarzalnych przedmiotów znaleźć będzie można także minerały, obrazy malowane na płótnie i deskach czy wysokiej jakości wyroby skórzane.

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej to jedno z niewielu wydarzeń, które daje możliwość nabycia rzemieślniczych „perełek”, wyróżniających się na tle towarów masowej produkcji.

Jarmark Rękodzieła i Żywności Regionalnej odbywać się będzie w dniach 14-16 listopada na parterze Galerii Bronowice, w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Serdecznie zapraszamy!
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
małopolskie
2130
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krakowie

kiedy
2020-09-13 16:00
miejsce
Kijów Centrum, Kraków, al....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Piwnica pod Baranami, Kraków,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-13 19:00
miejsce
Kijów Centrum, Kraków, al....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-18 19:00
miejsce
Kijów Centrum, Kraków, al....
wstęp biletowany