13 wrzesień 2019

Zajęcia muzyczne z Joszko Brodą w Galerii Bronowice

fot. nadesłane
Nauka śpiewu tradycyjnych pieśni, warsztaty muzyczne i odkrywanie kultury folklorystycznej. Brzmi dobrze? - 14 września Joszko Broda zaprasza na bezpłatną lekcję pokazową do Galerii Bronowice. „Szkoła z lasu” to nowy projekt artysty skierowany do dzieci z zerówek i szkół podstawowych.
Koronawirus
małopolskie
1863
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Naukowcy nie mają wątpliwości, że muzyka powinna towarzyszyć dzieciom od najmłodszych lat. Bodźce, które ona dostarcza, pobudzają rozwój mózgu i układu nerwowego, wpływają również na kształtowanie osobowości dziecka. Nauka gry na instrumentach wzmacnia pamięć, uwrażliwia, uczy systematyczności i koncentracji. Jest przy okazji - po prostu - przyjemna.

Joszko Broda, muzyk i multiinstrumentalista, od ponad 20 lat prowadzi inicjatywy muzyczne skierowane do dzieci i młodzieży. Muzyka towarzyszy mu od wczesnego dzieciństwa, na scenie zadebiutował w wieku 4 lat w zespole swojego taty, Józefa Brody. Swoją twórczość czerpie z tradycji beskidzkich, a w przygotowywanych aranżacjach wykorzystuje instrumenty pasterskie, dzięki czemu jego muzyka odwzorowuje dźwięki natury.

Szkoła z lasu to nowatorski projekt, w którym artysta podzieli się swoimi umiejętnościami z najmłodszymi. Podczas cotygodniowych, godzinnych spotkań, dzieci będą uczyły się śpiewu tradycyjnych pieśni ludowych oraz gry na unikalnych instrumentach etnicznych. O tym, jak będą wyglądały warsztaty, będzie można się przekonać 14 września w Strefie Relaksu i Video Games na parterze Galerii Bronowice. W godzinach 12:00 - 13:00 dzieci będą mogły wziąć udział w bezpłatnej lekcji pokazowej.

Zajęcia w Szkole z lasu są płatne, zapisy prowadzone są do końca września – szczegóły na stronie http://joszkobroda.pl/szkolazlasu/
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
małopolskie
1863
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krakowie

kiedy
2020-09-07 19:00
miejsce
Kijów Centrum, Kraków, al....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-08 20:00
miejsce
Plac Nowy 1, Kraków, plac Nowy 1
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-10 18:00
miejsce
Kijów Centrum, Kraków, al....
wstęp biletowany
kiedy
2020-09-11 16:00
miejsce
Kijów Centrum, Kraków, al....
wstęp biletowany