REAKTOR BEKI - ŚMIECH POZA SKALĄ!
8 maja 2025 (czwartek), godz. 20:00
Project Manhattan Karaoke Bar, ul. Świętej Anny 5, Kraków
Wejdź do strefy skażonej śmiechem! Tego wieczoru Project Manhattan zamieni się w reaktor komediowy, który osiągnie krytyczny poziom absurdu! Przygotuj się na spektakl improwizowany, w którym krótkie gry komediowe rozwalą system i rozgrzeją Twoje wnętrzności do czerwoności!
- Nie ma scenariusza.
- Nie ma powtórek.
- Jest tylko czysty, nieprzewidywalny śmiech!
Zespół doświadczonych improwizatorów odpali serię dynamicznych gier, inspirowanych sugestiami publiczności - czyli Twoimi szalonymi pomysłami! Wpadnij, krzyknij coś z widowni, a my zrobimy z tego złoto!
Gość specjalny - Kasia Kasparek
Na naszej scenie wystąpi Kasia Kasparek - improwizatorka związana z Miejscem Komedii, w którym występuje, reżyseruje i zarządza. Współtworzy "Projekt Anderson" oraz współpracuje z Teatrem Groteska w projekcie "Komedie w Formie". Absolwentka Masterclass Acting for Improvisers prowadzonego przez Inbal Lori. Jest jedną z organizatorek Międzynarodowego Festiwalu Improwizacji Scenicznej IMPROFEST.
Ten spektakl to reakcja łańcuchowa śmiechu. Raz uruchomiona - nie do zatrzymania.
Bilety do nabycia na:
KupBilecik.plGrupa Improwizacyjna Jakkolwiek
artyści:
Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek
Tworzymy improwizowane spektakle fabularne na podstawie Twoich sugestii.Żadne z nas nie ma pojęcia jak potoczą się losy bohaterów, ani jak na wypowiedziane na scenie słowa zareaguje druga osoba. Każda historia jest niepowtarzalna, a postacie z krwi i kości - mają swoje rozterki, marzenia, lęki i cele. Nasze opowiadanie raz może Cię rozbawić, innym razem wzruszyć, kolejnym znów dać do myślenia... A jak będzie tym razem? Tego nie wiemy! Liczymy na Twoją pomoc! Zapraszamy na nasze spektakle! Bilety do nabycia na:
KupBilecik.pl