Wydarzenia

KARTOTEKI POLICYJNE - improwizowany spektakl kryminalny

dodano 2022-11-07 19:13:26
rozpoczęcie:
2022-12-01 20:00
miejsce:
TU i Ówdzie, Kraków, Wiślna 5
bilety:

Pierwszy grudnia zapowiadał nadchodzącą szybkimi krokami zimę. Za oknem delikatnie prószył śnieg, Krystian kończył powoli swoją dniówkę w kiosku. Widząc aurę za szybą postanowił, że ostatnie minuty spędzi na słuchaniu - pierwszy raz w tym sezonie - "Pięknej i długiej reklamy Apartu". Później musi jeszcze tylko skoczyć do sklepu po wino na randkę, szybki sus do domu, aby się odświeżyć i pędem do autobusu linii 164, który zawiezie go wprost pod blok ukochanej.

Czwartek, godzina 20:00. Długość tego dnia wydawała się posterunkowemu Zenonowi porównywalna do rozwiniętej rolki papieru toaletowego. Na szczęście jeszcze tylko ostatni raport z zatrzymania sprawcy wandalizmu (miejscowy ancymon, Grzesio, znów nabazgrał brzydkie słowa na przystanku) i do domu! Upragniony koniec zmiany został zmącony przez nagły telefon.

Policyjne syreny przerwały letarg mieszkańców. Zaciekawieni ludzie wyglądali przez okno. Radiowozy zatrzymały się nieopodal pętli autobusowej. Nazajutrz miejscowi, poruszeni wieczornymi wydarzeniami, znaleźli na chodniku tylko plamę po rozlanym winie i umazany farbą czwartkowy numer dziennika. Co się stało? My o niczym nie wiemy. I nie powiemy nic bez adwokata. Za to na podstawie Waszych sugestii stworzymy historię kryminalną, w której intrygi i strach pomieszane będą ze śmiechem i emocjami.

Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek zaprasza na:
KARTOTEKI POLICYJNE - improwizowany spektakl kryminalny.
Tylko w Tu i Ówdzie, 1 grudnia 2022, godzina 20:00.
Ostrzeżenie dla epileptyków: podczas spektaklu mogą pojawić się szybko mrugające światła.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek
artyści:
Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek
Grupa Improwizacyjna Jakkolwiek znów na scenie! Zagramy do Waszych sugestii, damy się ponieść wodzom wyobraźni i bez scenariusza, tworząc bezpośrednio na scenie, napiszemy dla Was historie! Może wesołe, może smutne, może szalone lub dramatyczne - jedno jest pewne - niepowtarzalne! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
pogoda Kraków
-6.8°C
wschód słońca: 07:04
zachód słońca: 16:43
Koronawirus
małopolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krakowie

kiedy
2023-02-08 19:00
miejsce
Klub Pod Jaszczurami, Kraków, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-08 19:00
miejsce
Filharmonia Krakowska im. Karola...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-08 19:00
miejsce
Teatr Cabaret, Kraków, Krakowska 5
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-08 19:00
miejsce
Single Scena, Kraków, Świętego...
wstęp biletowany