Rozrywka artykuł sponsorowany
3 grudzień 2019

Multikino obniża cennik. Na to czekaliśmy!

fot. nadesłane
Takie świąteczne prezenty kinomani zawsze przyjmą z otwartymi rękami. Multikino zdecydowało się obniżyć cennik w najgorętszym filmowo okresie w roku. Od teraz za każdy bilet kupiony dowolnego dnia na dowolny film zapłacimy tylko 14,90 zł. Dzięki temu obejrzymy taniej m.in. największą premierę grudnia, czyli nowe "Gwiezdne wojny".
Nie ma tutaj żadnego haczyka, nie trzeba nigdzie się zapisywać, podawać danych ani wysyłać SMS-ów. Po prostu przychodzimy do kasy kina albo wchodzimy na stronę internetową i kupujemy bilet w najniższej cenie. Z dopłatą musimy się liczyć tylko w przypadku zakupu biletu na seans 3D. Zmiana cennika obowiązuje do odwołania i na razie nic nie wskazuje na to, by ceny miały podskoczyć w górę. Z seansem nie warto jednak zwlekać - oferta jest naprawdę imponująca.

Już teraz wielbiciele dobrego kryminału powinni wybrać się na "Na noże" z Danielem Craigiem. Ci, którzy lubią niebezpieczną prędkość z pewnością docenią "Le Mans '66" ze świetnymi rolami Matta Damona i Christiana Bale'a. W kinie cenicie śmiech i wzruszenia? Dwie polskie propozycje - "1800 gramów" oraz "Jak poślubić milionera" - gwarantują pełen pakiet emocji. Nie ma Świąt bez "To właśnie miłość", więc co powiecie na nowy film twórców tej klasycznej brytyjskiej produkcji? "Last Christmas" także jest już na ekranach.

W przyszłym tygodniu mamy Mikołajki i tutaj Multikino wyszło naprzeciw wszystkim najmłodszym miłośników X muzy. Od 6 do 8 grudnia będą trwać Długie Mikołajki, a repertuar zostanie dopasowany pod gusta wielbicieli familijnej rozrywki. Prym wiodą dwie produkcje Disneya - "Czarownica 2" z Angeliną Jolie oraz "Kraina lodu 2", czyli kontynuacja megahitu, który wylansował przebój "Mam tę moc" i stał się jedną najpopularniejszych animowanych baśni kultowego studia. Młodzi widzowie oraz ich opiekunowie obejrzą także nowy film od twórców przebojowych "Minionków", czyli "Śnieżną paczkę". W ofercie będą także fabularne filmy dla wielbicieli zwierząt, wzruszeń i niesamowitych przygód - "Ratując Florę" (opowieść o przyjaźni dziewczynki i słonia) oraz "Młody renifer Alex".

Kinowy grudzień to jednak przede wszystkim premiera kosmicznej superprodukcji. Od 18 grudnia będziemy mogli obejrzeć "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie", czyli nie tylko finał trylogii, ale i zakończenie wątków wszystkich dotychczasowych filmów z serii. Widowiskowe walki w komosie, pojedynki na miecze świetlne, kultowe postacie oraz przenikająca wszystko Moc - takie emocje najlepiej przeżywać przed wielkim ekranem. Ale nie tylko science-fiction zagości w repertuarze. W grudniu na ekranach zobaczymy między innymi Pawła Wilczaka w "Panu T.", komediodramacie o pisarzu uwikłanym w socrealistyczny absurd, szaloną komedię od twórców "Chłopaki nie płaczą", czyli "Futro z misia" czy najnowsze dzieło Romana Polańskiego "Oficer i szpieg". A już chwilę po Sylwestrze na wielki ekran powróci Franz Maurer w "Psach 3. W imię zasad" Władysława Pasikowskiego. Same hity i to w dodatku każdy za jedyne 14,90 zł! Do zobaczenia w Multikinie!
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Krakowie

kiedy
2020-02-26 19:00
miejsce
Teatr Łaźnia Nowa - mała scena,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-26 20:00
miejsce
LostBar, Kraków, ul. Szewska 20
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-27 19:00
miejsce
Teatr Ludowy, Kraków, Osiedle...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-27 19:00
miejsce
Teatr Łaźnia Nowa, Kraków, Os....
wstęp biletowany